Hotel Zajazd Napoleoński

Zajazd Napoleoński jest to wyjątkowy hotel o luksusowym charakterze, który znajduje się z dala od zgiełku Warszawy. Zbudowany już w 1823 roku budynek obecnie stał się wyjątkowym, nowoczesnym hotelem. Blisko znajduje się Centrum Targowo-Kongersowe. Około 30 minut potrzebnych jest by dotrzeć z hotelu do centrum Warszawy.

Zajazd posiada 24 pokoje jedno i dwu osobowe o wyjątkowo luksusowym standardzie. Goście mają do dyspozycji piękne łazienki i stylowe wnętrza. Każdy może korzystać z telewizora z satelitą, telefonu i radia. W cenie jest również dostęp do internetu bezprzewodowego. Do dyspozycji gości jest parking hotelowy o strzeżonym charakterze. Obsługa gości zawiera w sobie pranie i prasowanie.

Wyżywienie w hotelu gwarantowane jest przez Restaurację, która posiada dwie sale. Jedna urządzona jest ciemnymi meblami w stylu Biedermerie a druga jasna z kominkiem. Oferowane są tam dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Sale restauracyjne są doskonałym miejscem do organizacji rodzinnych imprez typu wesela, komunie a także firmowych bankietów i spotkań koktajlowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>